روغن موتور اسپیدی
روغن موتور اسپیدی

روغن موتور اسپیدی

 انتخاب روغن موتور اسپیدی خوب

روغن موتور اسپیدی :در ابتدا این نکته را باید متذکر شویم که انتخاب روغن موتور بر اساس نوع موتور خودرو متفاوت است، یعنی هر موتوری روغن موتور مخصوص و مناسب به خود را دارد که با توجه به ساختار قطعات داخلی موتور خودرو و همچنین ساختار روغن موتور مورد نظر با هم منطبق هستند بنابراین شما باید برای موتور خودروی خود حتما از روغن موتوری که برای خودروی شما پیشنهاد شده است استفاده کنید.

بررسی دقیق تر روغن موتور اسپیدی

روغن موتور اسپیدی با توجه به ساختار پالایشگاه ونظم و کیفیت محصولات آن در سطح بالایی از کیفیت تولید می گردد. فقط شما باید دقت کنید که از بین محصولات اسپیدی روغن موتوری که مناسب خودرویتان است را انتخاب کنید چرا که در صورت انتخاب روغن موتور نامناسب و بی کیفیت به خودروی خود آسیب میزنید.
حتماً شما باید با مراجعه به دفترچه راهنمای خودرو خود و مشاهده گرانروی مورد نظر برای خودرو و همچنین سطح کیفی مورد نظر برای خودرویتان از بین محصولات شرکت اسپیدی روغن موتور مورد نظر خود را پیدا کرده و به سبد خرید خود اضافه نمایید.روغن موتور اسپیدی هم اکنون نیز به صورت هر چند ماه یک بار مشغول تولید یک محصول جدید با یک سطح کیفی متفاوت است. همچنین از لحاظ تنوع حجم بسته بندی، روغن موتور اسپیدی توانسته رضایت همه ی مشتریان خود را به خود جلب کند.
روغن موتور اسپیدی به عنوان یکی از بهترین روغن موتور ها و هم رده با پالایشگاه های درجه یک کشور مشغول فعالیت است پس شما می توانید به این سوال که آیا روغن موتور اسپیدی خوب است جواب بله بدهید چرا که روغن موتور اسپیدی یکی از روغن موتورهای با کیفیت و خوب در کشور ایران می باشد.

روغن موتور اسپیدی platinum 10w-40

استفاده از روغن موتور اسپیدی مناسب و سازگار با موتور خودرو، نقش بسیار زیادی در عملکرد آن دارد. روغن موتور اسپیدی باکیفیت نه‌تنها موجب روانکاری مناسب قطعات موتور می‌شود، بلکه در جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی این قطعات به‌خوبی عمل می‌کند.عبارت 10W-40 که روی این روغن موتور درج شده، نشانگر چهارفصل‌بودن آن است. این میزان گرانروی مانع از سفت‌شدن روغن در دمای پایین می‌شود و درصورتی که تحت دمای بالا قرار گیرد، به‌خوبی عمل خواهد کرد. روغن موتور خودروی اسپیدی فوق از سطح کیفی بالای SM/CF برخوردار است و می‌توان از آن برای خودروهای بنزینی و دیزلی پیشرفته استفاده کرد. این محصول با موتورهای توربوشارژ نیز سازگار است. از دیگر مزایای این روغن موتور که به روش تمام‌سنتزی (سینتتیک) تولید می‌شود، می‌توان به محافظت دربرابر ایجاد رسوبات ناشی از دمای بالا و قدرت پاک‌کنندگی مناسب آن اشاره کرد. این محصول پایداری اکسیداسیون قابل‌توجهی دارد و به کاتالیست‌ها آسیبی وارد نمی‌کند.

مشخصات:

 • گرانروی: 10W-40
 • حجم: 4 لیتر
 • روش ساخت: تمام سنتتیک
 • مدل: SAE 10W-40
 • مناسب برای: خودروهای تولید 2005 و پس از آن
 • سطح کیفیت: SM/CF

سایر مشخصات:

قابل استفاده در خودروهای بنزینی، دیزلی سبک، دارای توربوشارژ و غیر توربوشارژ – محافظت بسیار عالی دربرابر رسوبات ناشی از حرارت بالا – قدرت بالای پاک‌کنندگی موتور – پایداری حرارتی و پایداری اکسیداسیون بالا – محافظت از کاتالیست‌ها – دارای گرانروی مناسب در دماهای پایین و بالا – API: SM , CF

روغن اسپیدی  power 10w-40

جنس و نوع روغن موتور خودرو در افزایش عمر و نحوه عملکرد آن بسیار موثر است و عدم دقت در انتخاب روغن موتور مناسب می‌تواند با خسارات زیادی همراه باشد. روغن موتور خودروی (Speedy) «اسپیدی»، با مدل (Power 10W-40) با عملکرد عالی قدرت بسیار زیادی در پاک‌کنندگی موتور خودرو دارد. این روغن موتور با حجم 4 لیتر به‌صورت نیمه سنتزی ساخته شده و مخصوص موتورهای پرقدرت و مناسب برای خودروهای تولیدی تا قبل از سال 2001 است. این روغن موتور از سطح کیفیت SJ/CF برخوردار است. قدرت روانکاری این روغن بسیار بالا است، عملکرد عالی هنگام استارت سرد دارد و دارای بالاترین کیفیت جهت محافظت و نظافت موتور از عوامل زیان آور حتی در فواصل طولانی کارکرد را دارد. همچنین این روغن موتور قابلیت افزایش طول عمر موتور خودرو را دارد و می‌تواند انتخاب مناسبی برای موتور خودروی شما باشد. روغن موتور اسپیدی

مشخصات:

 • گرانروی: 10W-40
 • حجم: 4 لیتر
 • روش ساخت: نیمه سنتتیک
 • مدل: SAE 10W-40
 • مناسب برای: خودروهای تولیدی تا قبل از سال 2001
 • سطح کیفیت: SJ/CF

سایر مشخصات:

قابل استفاده در خودروهای بنزینی، دیزلی سبک، دارای توربوشارژ و غیر توربوشارژ – محافظت بسیار عالی دربرابر رسوبات ناشی از حرارت بالا – قدرت بالای پاک‌کنندگی موتور – پایداری حرارتی و پایداری اکسیداسیون بالا – دارای گرانروی مناسب در دماهای پایین و بالا – API: SJ , CF روغن موتور اسپیدی

روغن موتور اسپیدی

اشتراک گذاری

در whatsapp به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *